Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Dovolená a cestování

Dovolená a cestování

PANDORA CESTOVAT SPOLU NAVŽDY DANGLE CHARM PANDORA CESTOVAT SPOLU NAVŽDY DANGLE CHARM
-53 %
Uctěte nezapomenutelná dobrodružství, která jste se svým nejdůležitějším společníkem na cestách zažili, rozdělením a sdílením tohoto visacího přívěsku ze stříbra a smaltu. Přívěsek s vyrytým nápisem "Chci s tebou procestovat svět" je symbolickou památkou na vzácné vzpomínky, které si navždy uchováte..
$49.00 $105.00
Ex Tax:$49.00
PANDORA HRAVÝ DELFÍN DANGLE CHARM, ČISTÝ
-52 %
Delfíni představují ladnost, hravost a inteligenci. Dodejte svému náramku s motivem oceánu hravý nádech s tímto roztomilým stříbrným přívěskem delfína, který je zvýrazněn třpytivými zirkony.PoužijteNáramek z kolekce Pandora MomentsKámenSyntetické zirkonyBarvaŽádná jiná barva než kovováMotivZvířata m..
$29.00 $60.00
Ex Tax:$29.00
PANDORA PŘÍVĚSEK ČÍNSKÉHO LVA NA NOVÝ ROK PANDORA PŘÍVĚSEK ČÍNSKÉHO LVA NA NOVÝ ROK
-54 %
Náš přívěsek lva pro náramky Pandora Moments, vyrobený speciálně pro oslavy čínského nového roku, je inspirován tradičním tancem přinášejícím štěstí, který tento svátek doprovází. Stříbrný přívěsek je odborně propracovaný a zdobený poutavou kombinací bílého, černého a průhledného červeného smaltu a ..
$39.00 $85.00
Ex Tax:$39.00
PŘÍVĚSEK PANDORA SENTIMENTAL SNAPSHOTS, CLEAR CZ PŘÍVĚSEK PANDORA SENTIMENTAL SNAPSHOTS, CLEAR CZ
-55 %
Lesklý černý smalt a třpytivý kámen ze zirkonu, který slouží jako čočka fotoaparátu, dodávají tomuto nepředvídatelnému přívěsku s fotoaparátem nostalgii. Je to skvělá památka na všechna místa, která jste viděli a navždy zachytili.PoužijteNáramek z kolekce Pandora MomentsKámenSyntetický kubický zirko..
$29.00 $65.00
Ex Tax:$29.00
PŘÍVĚSEK PANDORA SUMMER FUN, SMÍŠENÝ SMALT PŘÍVĚSEK PANDORA SUMMER FUN, SMÍŠENÝ SMALT
-61 %
Tento báječný stříbrný přívěsek v sobě spojuje zábavu, módu a požitek bez pocitu viny a v živém designu inspirovaném knoflíky přináší radost z léta nebo exotické dovolené.PoužítNáramek z kolekce Pandora MomentsBarvaVícebarevnýTémataCestovní styl a zájmové motivyTyp výrobkuřetězový ornamentKomodity79..
$29.00 $75.00
Ex Tax:$29.00
PŘÍVĚSEK PANDORA TROPICAL SUNSET, SMÍŠENÝ SMALT A ČIRÁ BARVA PŘÍVĚSEK PANDORA TROPICAL SUNSET, SMÍŠENÝ SMALT A ČIRÁ BARVA
-64 %
Tento báječný stříbrný přívěsek s výrazným reliéfem tropického západu slunce a zářivými růžovými a oranžovými odstíny je dokonalou památkou na nekonečné dny plné slunce a letní noci.PoužijteNáramek z kolekce Pandora MomentsKámenSyntetický kubický zirkonBarvaVícebarevnýMotivPříroda a nebeská tělesaTy..
$29.00 $80.00
Ex Tax:$29.00
Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)