Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Příroda

Příroda

KLIP PANDORA ROSE GARDEN
-51 %
Toto půvabné kouzlo je zahradou samo o sobě. Je vyroben ze stříbra a tvoří jemný design růže a je smaltován jemnou růžovou barvou, takže je nádherně dívčí.PoužítNáramek z kolekce Pandora MomentsBarvaRůžováTémataPříroda a nebeská tělaTyp výrobkuřetězový ornamentKomodity791291EN40Kov925 stříbroVelikos..
$39.00 $80.00
Ex Tax:$39.00
PANDORA ICON DANGLE CHARM PANDORA ICON DANGLE CHARM
-28 %
Je elegantním způsobem, jak nosit trend loga, a je opatřena názvem naší značky a monogramem korunky O, takže je dokonalým kouskem pro milovníky značky Pandora. Můžete ho také zkusit nosit jako přívěsek na náhrdelníku a podle nálady si zobrazit přední nebo zadní stranu.Kompatibilní sPandora MomentsKá..
$29.00 $40.00
Ex Tax:$29.00
PANDORA KVETOUCÍ DAHLIA CLIP, KRÉMOVÝ SMAL, RŮŽOVÝ KŘIŠŤÁL PANDORA KVETOUCÍ DAHLIA CLIP, KRÉMOVÝ SMAL, RŮŽOVÝ KŘIŠŤÁL
-48 %
Tento stříbrný přívěsek zdobený krémovým smaltem a růžovými krystaly, který zobrazuje rozkvetlou jiřinu, má půvabný a rafinovaný výraz, který dodá eleganci každému šatníku.PoužijteNáramek z kolekce Pandora MomentsKámenSkleněnýBarvaŽádná jiná barva než kovováTyp výrobkuozdoba na provázkuKomodity79182..
$49.00 $95.00
Ex Tax:$49.00
PANDORA ORIENTAL BLOOM DANGLE CHARM PANDORA ORIENTAL BLOOM DANGLE CHARM
-44 %
Tato květinová visací šňůrka se sytě červenou barvou smaltu, grafickým stylem a úžasnou strukturou je inspirována ikonickým asijským květinovým potiskem a je nádherným doplňkem vašeho náramku.PoužijteNáramek z kolekce Pandora MomentsKámenSyntetický kubický zirkonBarvaČervenáMotivPříroda a nebeská tě..
$39.00 $70.00
Ex Tax:$39.00
PANDORA PO CELÉM SVĚTĚ OPENWORK CHARM PANDORA PO CELÉM SVĚTĚ OPENWORK CHARM
-29 %
Tento stříbrný přívěsek značky PANDORA zobrazuje zázrak světa kolem nás. Tento přívěsek ve tvaru zeměkoule osvětlený jiskřivými akcenty ve tvaru srdce - nebo cestovatelskými body - je skvělým dárkem pro vášnivé cestovatele nebo jako symbol všech míst, která jste navštívili nebo která chcete prozkoum..
$39.00 $55.00
Ex Tax:$39.00
PANDORA POETIC BLOOMS DANGLE CHARM, SMÍŠENÉ EMAILY A ČIRÉ BARVY PANDORA POETIC BLOOMS DANGLE CHARM, SMÍŠENÉ EMAILY A ČIRÉ BARVY
-35 %
Tento jemný stříbrný přívěsek, který se snadno nosí, má díky uspořádání sladkých jarních květů dekorativní vzhled. Nosí se na náramku nebo náhrdelníku a dodá šmrnc každému šatníku.PoužijteNáramek z kolekce Pandora MomentsKámenSyntetický kubický zirkonBarvaVícebarevnýMotivPříroda a nebeská tělesaTyp ..
$39.00 $60.00
Ex Tax:$39.00
PANDORA POETICKÉ KVĚTY, SMÍŠENÉ SMALTY, ČIRÉ PANDORA POETICKÉ KVĚTY, SMÍŠENÉ SMALTY, ČIRÉ
-42 %
Tento krásný design, který je variací na klasický přívěsek srdce PANDORA, je zdoben trsy jemných jarních květin. Toto pečlivě vyrobené stříbrné srdíčko dodá vašemu náramku okouzlující detail.PoužijteNáramek z kolekce Pandora MomentsKámenSyntetický kubický zirkonBarvaVícebarevnýMotivPříroda a nebeská..
$49.00 $85.00
Ex Tax:$49.00
PANDORA POZORUHODNÝ KRÁLÍČÍ PŘÍVĚSEK PANDORA POZORUHODNÝ KRÁLÍČÍ PŘÍVĚSEK
-29 %
Tento rozkošný stříbrný králíček, který je novým přírůstkem do oblíbené řady rozmarných zvířátek inspirovaných dortíky PANDORA, oplývá roztomilým charismatem. Tento design jistě potěší všechny milovníky zvířat.PoužítNáramek z kolekce Pandora MomentsBarvaŽádná barvaTémataZvířata milují domácí mazlíčk..
$25.00 $35.00
Ex Tax:$25.00
PANDORA PRIMROSE MEADOW
-54 %
Tento krásný stříbrný přívěsek zdobený jemným světle růžovým smaltem se pyšní kyticí primulí zvýrazněnou třpytivými zirkony. Noste ho s dalšími květinovými přívěsky a vytvořte si květinový věnec na zápěstí.PoužijteNáramek z kolekce Pandora MomentsKámenSyntetické zirkonyBarvaRůžováMotivPříroda a nebe..
$39.00 $85.00
Ex Tax:$39.00
PANDORA SIGNATURE VŮNĚ, JASNÁ PANDORA SIGNATURE VŮNĚ, JASNÁ
-48 %
Tento dekadentní stříbrný flakonek na parfém, který oživuje vintage a vyhledávaný design PANDORA, vdechne každé sbírce šperků vůni sofistikovanosti. Zkombinujte ji s dalšími třpytivými vzory PANDORA a vytvořte okouzlující styl věnovaný malému životnímu luxusu.PoužijteNáramek z kolekce Pandora Moment..
$49.00 $95.00
Ex Tax:$49.00
PANDORA SVĚTELNÉ LISTY PANDORA SVĚTELNÉ LISTY
-35 %
Tento šperk inspirovaný botanickými motivy má třpytivé marquise broušené kameny v podobě jemně kaskádovitých listů. V kombinaci s okouzlujícím leskem perel a leskem stříbra je tento přívěsek podmanivý a elegantní zároveň.PoužítNáramek z kolekce Pandora MomentsBarvaBíláTémataPříroda a nebeská tělaTyp..
$65.00 $100.00
Ex Tax:$65.00
PANDORA SVŮDNÝ POLŠTÁŘEK SPACER CHARM PANDORA SVŮDNÝ POLŠTÁŘEK SPACER CHARM
-47 %
Dodejte svému náramku nádech sladkosti a třpytu s tímto krásným srdíčkovým mezerníkem. Je vyroben z lesklého stříbra a obsahuje šest třpytivých srdíček z kubických zirkonů. Romantický a elegantní způsob, jak dosáhnout přesně takového vzhledu náramku, jaký si přejete.PoužijteNáramek z kolekce Pandora..
$29.00 $55.00
Ex Tax:$29.00
Showing 1 to 12 of 24 (2 Pages)