Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Přátelé

Přátelé

PANDORA MOJE SPECIÁLNÍ SESTRA STŘÍBRNÉ VISÍCÍ SRDCE CHARM PANDORA MOJE SPECIÁLNÍ SESTRA STŘÍBRNÉ VISÍCÍ SRDCE CHARM
-19 %
Dvoudílný visací přívěsek PANDORA z ryzího stříbra s vyrytým nápisem "My special sister" a drobnými srdíčky představuje sentimentální dárek. Podělte se o něj se svou sestrou, abyste ocenili a oslavili vaše zvláštní pouto.PoužítNáramek z kolekce Pandora MomentsBarvaŽádná barvaTémataPříroda a nebeská ..
$65.00 $80.00
Ex Tax:$65.00
PANDORA NEJLEPŠÍ PŘÁTELÉ NAVŽDY DANGLE CHARM, CLEAR PANDORA NEJLEPŠÍ PŘÁTELÉ NAVŽDY DANGLE CHARM, CLEAR
-35 %
Nejlepší přátelé jsou navždy a není lepší způsob, jak to vyjádřit, než tímto rozkošným stříbrným přívěskem. Přívěsek se skládá ze dvou samostatných závěsů, z nichž každý tvoří dvě srdíčka a sladký nápis "BFF", a je určen ke sdílení mezi dvěma oddanými přáteli.PoužijteNáramek z kolekce Pandora Moment..
$49.00 $75.00
Ex Tax:$49.00
PANDORA VŽDY TAM SRDCE DANGLE CHARM PANDORA VŽDY TAM SRDCE DANGLE CHARM
-47 %
Jak se říká, sdílet znamená pečovat. S naším přívěskem přátelství si ho můžete oživit. Dvojitý visací design vyrobený ze stříbra 925 obsahuje dvě srdíčka: jedno je zdobené ručně nanášeným růžovým smaltem a nápisem "Best friends" (Nejlepší přátelé) a na druhém je minimálně detailně vyrytý nápis "Alwa..
$45.00 $85.00
Ex Tax:$45.00
PŘÁTELÉ NAVŽDY PŘÁTELÉ NAVŽDY
-35 %
Noste nebo sdílejte tento přívěsek přátelství, abyste ukázali, že přátelé jsou navždy - přesně jak říká jeho rytina. Přívěsek je odlit ze stříbra a je tvarován do dvou závěsů: srdíčka a symbolu nekonečna s kamínky, které dodávají tomuto osobnímu kousku jiskru. Je vyroben pro naše přívěskové náramky ..
$39.00 $60.00
Ex Tax:$39.00
PŘÍVĚSEK PANDORA FRIENDSHIP STAR DANGLE, STŘÍBRNÝ SMALT A ČIRÁ BARVA PŘÍVĚSEK PANDORA FRIENDSHIP STAR DANGLE, STŘÍBRNÝ SMALT A ČIRÁ BARVA
-36 %
Tento nádherný visací přívěsek ze stříbra 925 má motiv třpytivé hvězdy, zářivý perleťový smalt a inspirativní vzkaz "My friend a star". Darujte ho příteli, abyste mu ukázali, jak moc si ho vážíte.PoužijteNáramek z kolekce Pandora MomentsKámenSyntetický kubický zirkonBarvaŠedáMotivPřátelé a rodinaTyp..
$45.00 $70.00
Ex Tax:$45.00
PŘÍVĚSEK PANDORA LOVING TIES, ČIRÝ PŘÍVĚSEK PANDORA LOVING TIES, ČIRÝ
-51 %
Tento stříbrný přívěsek s pěkným designem srdce a mašle a překvapivými výřezy srdíček po obvodu je smysluplný i elegantní. Nádherný způsob, jak symbolizovat silné a věčné spojení.PoužijteNáramek z kolekce Pandora MomentsKámenSyntetický kubický zirkonBarvaŽádná jiná barva než kovováMotivPravá láskaTy..
$39.00 $80.00
Ex Tax:$39.00
SESTERSKÁ LÁSKA SESTERSKÁ LÁSKA
-47 %
Tento stříbrný přívěsek ve tvaru srdce vyjadřuje jedinečné pouto mezi sestrami. Krásně vyrytý nápis "sister" v písmu a zdobený růžovým kamenem ve tvaru srdce (CZ) na obou stranách oslavuje láskyplný vztah, který má být navždy opatrován.Kombinovatelné sPandora Moments NáramkyKámenKubická zirkonieBarv..
$29.00 $55.00
Ex Tax:$29.00
SRDCE PŘÁTELSTVÍ PANDORA, ČIRÉ SRDCE PŘÁTELSTVÍ PANDORA, ČIRÉ
-47 %
Srdce je nejznámějším a všeobecně uznávaným symbolem lásky a oddanosti. Tento stříbrný přívěsek ve tvaru srdce je zdoben třpytivými kameny a je na něm vyryt nápis "Best Friends", takže je ideálním dárkem pro milovaného přítele.PoužijteNáramek z kolekce Pandora MomentsKámenSyntetický kubický zirkonBa..
$29.00 $55.00
Ex Tax:$29.00
VISACÍ PŘÍVĚSEK SRDCE NAVŽDY PŘÁTELÉ VISACÍ PŘÍVĚSEK SRDCE NAVŽDY PŘÁTELÉ
-36 %
Stříbro. Objevte ve visacím přívěsku Srdce navždy přátelé speciální šperk pro svoji nejlepší kamarádku. Tento přívěsek ve tvaru srdce, ručně dokončovaný ze stříbra, obsahuje vyřezaný asymetricky znak nekonečna s vyvýšeným textem „Friends“ na přední straně a vyrytým nápisem „Forever“ na straně zadní...
$29.00 $45.00
Ex Tax:$29.00
Showing 1 to 9 of 9 (1 Pages)