Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Disney

Disney

DISNEY, PORTRÉT MICKEY DISNEY, PORTRÉT MICKEY
-47 %
Disneyho Mickey Mouse je vždy připraven na dobrodružství. Pošlete ho na nové jako ozdobu oblíbeného náramku Pandora Moments. Oblíbená postavička má tvar stříbrného přívěsku s portrétem, který vnese do vašeho vzhledu jeho charakteristický vzhled a zábavný nádech. Vyleštěný kousek dokonale ukazuje jeh..
$29.00 $55.00
Ex Tax:$29.00
DISNEY, PORTRÉT MINNIE DISNEY, PORTRÉT MINNIE
-36 %
Tento krásný přívěsek Minnie Mouse Pandora potěší fanoušky Disney všech věkových kategorií. Tento trojrozměrný portrét, který je dokonalou podobou její tváře, je nádherně zpracovaný ze stříbra. Spojte tento kouzelný kousek s odpovídajícím přívěskem Mickey Mouse a doplňte svůj přívěskový náramek Disn..
$35.00 $55.00
Ex Tax:$35.00
Stříbro. Předveďte všemi oblíbeného sněhuláka s dvojitým visacím přívěskem Disney Olaf z Ledového království. Tento přívěsek zdobí Olaf od Disneyho ve 3D s barevnými smaltovanými detaily na přední destičce a zasněženou krajinou na zadní destičce. Přívěsek zdobí sněhové vločky s&n..
$65.00 $65.00
Ex Tax:$65.00
PANDORA CLASSIC DISNEY MINNIE CHARM, MURÁNSKÉ SKLO
-35 %
Sladký přívěsek z muránského skla, který je úžasnou ukázkou řemeslného zpracování značky PANDORA, je plný barevných siluet Minnie. Každý přívěsek je skutečně jedinečný a představuje skvělý způsob, jak dodat svému náramku trochu zábavy a individuality.PoužítNáramek z kolekce Pandora MomentsBarvaVíceb..
$39.00 $60.00
Ex Tax:$39.00
PANDORA DISNEY ALADDIN JASMÍNOVÝ PŘÍVĚSEK PANDORA DISNEY ALADDIN JASMÍNOVÝ PŘÍVĚSEK
-46 %
S přívěskem Jasmína z Disneyho pohádky Aladin se stanete vnitřní princeznou. Tento přívěsek, ručně zpracovaný ze stříbra, obsahuje vyryté rysy obličeje a průsvitný žlutý a třpytivě modrý ručně nanášený smalt, který dodává Jasmíniným náušnicím, náhrdelníku, oblečení a vlasovému doplňku živé barvy. Te..
$35.00 $65.00
Ex Tax:$35.00
PANDORA DISNEY ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ KLÍČ A KLIKA OD DVEŘÍ - PŘÍVĚSEK PANDORA DISNEY ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ KLÍČ A KLIKA OD DVEŘÍ - PŘÍVĚSEK
-25 %
Probuďte svůj smysl pro dobrodružství s přívěskem Disney Alenka v říši divů - klíč a klika na dveřích. Tento přívěsek, ručně zpracovaný z ryzího stříbra, evokuje nezapomenutelný okamžik z kultovního filmu od Disneyho, kdy Alenka mluví s kouzelnou klikou od dveří. Přívěsek plný dobrodružství obsahuje..
$49.00 $65.00
Ex Tax:$49.00
PANDORA DISNEY ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ, ČAJOVÁ KONVICE NA OSLAVU NAROZENIN PŘÍVĚSEK PANDORA DISNEY ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ, ČAJOVÁ KONVICE NA OSLAVU NAROZENIN PŘÍVĚSEK
-38 %
Mějte u sebe připomínku radosti a zázraků s přívěskem Disney Alenka v říši divů, konvička na oslavu narozenin. Tento přívěsek, ručně zpracovaný ze stříbra ryzosti 925/1000, je oslavou scény z Disneyho Alenky v říši divů, Šíleného kloboučníka, která se odehrává na čajovém dýchánku. Detailně propracov..
$59.00 $95.00
Ex Tax:$59.00
PANDORA DISNEY ALICE IN WONDERLAND DRINK ME DANGLE CHARM PANDORA DISNEY ALICE IN WONDERLAND DRINK ME DANGLE CHARM
-21 %
Oslavte kultovní postavu s přívěskem Disney Alenka v říši divů Drink Me Dangle Charm. Tento stříbrný přívěsek představuje nezapomenutelnou scénu z filmu od Disneyho a zobrazuje Alenku v říši divů s realistickými detaily - včetně obličeje, vlasů, rukou, zástěry, nohou a šatů - uvnitř lahvičky z modré..
$59.00 $75.00
Ex Tax:$59.00
PANDORA DISNEY ALICE IN WONDERLAND, CHESHIRE CAT, ABSOLEM CATERPILLAR CHARM PANDORA DISNEY ALICE IN WONDERLAND, CHESHIRE CAT, ABSOLEM CATERPILLAR CHARM
-30 %
S přívěskem Disney Alenka v říši divů Cheshire Cat & Absolem Caterpillar nikdy nezapomenete na svůj smysl pro úžas. Tento stříbrný přívěsek zobrazuje bránu do lesa Říše divů, Alenku v říši divů, jak přes houbu pokukuje po housence Absolem, kočku Cheshire sedící na stromě a rytinu "Nic není nemož..
$35.00 $50.00
Ex Tax:$35.00
PANDORA DISNEY ANNA'S SIGNATURE COLOR CHARM, MURÁNSKÉ SKLO PANDORA DISNEY ANNA'S SIGNATURE COLOR CHARM, MURÁNSKÉ SKLO
-52 %
V tomto krásném růžovém přívěsku, vyrobeném z pravého italského muránského skla, je zachycena svobodomyslná a temperamentní osobnost Anny. Výrazná purpurově růžová barva nejenže ladí s jejím pláštěm, ale tento odstín je také spojován se soucitem a laskavostí.PoužítNáramek z kolekce Pandora MomentsBa..
$29.00 $60.00
Ex Tax:$29.00
PANDORA DISNEY BAMBI & THUMPER DANGLE CHARM PANDORA DISNEY BAMBI & THUMPER DANGLE CHARM
-35 %
Zahřejte své srdce přívěskem Disney Bambi & Thumper Dangle Charm. Tento pečlivě ručně zpracovaný visací stříbrný přívěsek představuje dva ikonické a nerozlučné nejlepší přátele, Disneyho Bambiho a Thumpera, ve 3D s ručně nanášenými detaily černého smaltu, které oživují sladkou, přátelskou dvojic..
$49.00 $75.00
Ex Tax:$49.00
PANDORA DISNEY DUMBO DANGLE CHARM PANDORA DISNEY DUMBO DANGLE CHARM
-31 %
Roztomilý slon Dumbo od společnosti Disney je důkazem toho, že s trochou oddanosti se všichni můžeme stát hvězdami. Ožívá na tomto stříbrném přívěsku, který má detailně propracované vlající uši a třpytivé modré oči z kubických zirkonů. Noste ho na náramku Pandora Moments jako připomínku, abyste využ..
$45.00 $65.00
Ex Tax:$45.00
Showing 1 to 12 of 89 (8 Pages)