Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

O nás

  • Pandora bude patřit k tvému novému roce spolu s tebou.

Jen pochopit tuto značku, když Pandora cítí, že náramek rukou chrastěný provázek Bling Bling vypadá opravdu velmi sympaticky, krása ne každý má svou vlastní morálku, může být rád podle sebe, volitelná kolokace, zaznamenávat důležitý okamžik v životě, nastavený s hromadou nepatří k vlastnímu ničemu v paměti. Každý produkt je velmi roztomilý a jemný, klasický.

Již v 2022, dali rok tygra tento nový styl provázkového typu, vyřezaný na 3-d obrazu tygra, čiré smaltované pruhy, zadní část oka s růžovým sklem uspořádaným v určitém režimu, vytvořil zvláštní design, čelo vyryté s čínským znakem "wang", je symbolem spravedlnosti, statečnosti a majestátu.

Naverbovat mýtický typ řetězce divokého zvířete: mýtus mýtického divokého zvířete pantomimy koně biologické vedení létání s kohoutkem a tělo drápu držet MÍNY, oko je ozdobou umělého rubínu, kromě odrazení smůly, někteří lidé vidí mýtické divoké zvíře jako štěstí, kvůli mýtickému divokému zvířeti pouze ústa žádné vylučovací orgány; Což znamená nejen, že odpovídá typu lidí, návrhář na minci vyryté s "bohatstvím" doufá, že přinese štěstí peníze...

Styl přívěsku Fénix: Fénix je starověká čínská legenda o nejznámějším šťastném ptáku, dvě oči s modrou smaltem, křídla jsou tři vrstvy designu, jedna strana peří s barvou umělých drahokamů, druhá strana vyrytá detaily textury a srdce lásky, přívěsek také uzavřít s drahými kameny, velmi elegantní jen ztělesňuje ušlechtilé chování a štěstí.

Každý z nich, Pandora šperky jsou globálním výrobním centrem v Thajsku, manuál, mistrovská technologie ručního broušení, vynikající zpracování, nosí velmi jednoduchý smysl.